Spolupráce

Dlouhodobá spolupráce s překladatelem znamená kvalitnější služby a nižší ceny.
Váš „vlastní" překladatel téměř zaručeně odvede kvalitnější a pečlivější práci. Zná kontext a ví, co váš text právě potřebuje. Kvalitní dlouhodobá spolupráce také velice často přináší příznivější sazby.

Služby

1

Obousměrné překlady textů

Standardní služba spočívající v překladu anglického nebo českého textu do opačného jazyka. Výsledný překlad je dodán v zaslaném formátu.

2

Přepisy audio a video souborů

Přepis a následný překlad obsahu audio
a video souborů. Cena za tyto služby je
vždy stanovena individuálně v závislosti na náročnosti a kvalitě zdrojového materiálu.

3

Jazyková korektura

Porovnání zdrojového a cílového textu. Kontrola gramatické a faktické správnosti překladu. Text vhodný ke korekci musí dosahovat určitě kvality.

!

Co s překladem získáte zdarma?

Formátování (i náročné) a grafická úprava jsou již zahrnuty v nabízené ceně. V rámci veškerých služeb nejsou účtovány žádné expresní přípatky nebo příplatky za práci
o víkendu či ve svátek.

Nástroje CAT

Nástroje CAT (computer assisted translation, v češtině překlad podporovaný počítačem) je označení softwaru speciálně určeného pro profesionální překladatele. Nástroje CAT mimo jiné zajišťují kontrolu přesnosti, identické formátování či zrychlení celého překladatelského procesu. Bez některého z těchto nástrojů se v současnosti neobejde žádný dobrý překladatel.

Moderní technologie dynamicky mění téměř vše, překladelství není výjimkou. Speciální software pro převod PDF souborů a úpravu grafických prvků, aktuální slovníky či nástroje CAT, to vše je značnou výhodou, jak pro překladatele, tak zákazníka.